Usuwanie znaku wodnego

Jak usunąć znak wodny ze zdjęcia – Jeden Klik

W tym materiale omawiam sposób na usuwanie znaku wodnego ze zdjęcia, jednym kliknięciem, za darmo. W ostatnich miesiącach internet bardzo przyspieszył rozwój sztucznej inteligencji powoduje to, że mamy bardzo dużo narzędzi i nie ma tygodnia, żebym się nie złapał za głowę i nie powiedział: “Jak to jest możliwe, że to się robi samo?” I podobnie jest w przypadku tego narzędzia.

Mamy płatny bank zdjęć i znak wodny na tym zdjęciu z tego banku i możemy jednym kliknięciem za darmo ten znak wodny usunąć. I powiem Ci szczerze, że jestem zszokowany jak to jest proste.

Czy usuwanie znaku wodnego, bez płacenia za zdjęcie, jest legalne?

To jest oczywiście nielegalne. Ten tutorial powinien się nazywać: Jak kraść zdjęcia z banku zdjęć – nie polecam Ci tak robić, bo po pierwsze to jest niezgodne z prawem, z licencjami i ze wszystkim, łącznie z moralnością, że ktoś to zdjęcie wykonał i poniósł koszty. Natomiast takie narzędzia powstają i to jest nieuniknione, że będą powstawać.

Usuwanie znaku wodnego

W związku z tym, mam tutaj jakieś zdjęcie ziomka w górach. Klikam: “Wypróbuj” i teraz mogę pobrać to zdjęcie ze znakiem wodnym w nie całej rozdzielczości, ale np. do przetestowania na stronie internetowej. Przechodzimy teraz do narzędzia, które jednym kliknięciem pozwoli nam na usunięcie znaku wodnego.

To jest właśnie strona główna WatermarkRemover.io, a ją i tutaj mamy do usunięcia znak wodny poprzez dodanie jednego zdjęcia. Ta strona wygląda tak, że są opisane funkcjonalności jak to działa. Można też znaki wodne w ogóle usuwać z wideo. To jest takie ciekawe. Na samym końcu jest napisane czy to jest legalne czy nie. Oczywiście, że trzeba mieć licencję na te zdjęcia i to jest tu właśnie napisane. Natomiast nie zmienia to faktu, że można to w bardzo prosty sposób zrobić.

Jak usunąć znak wodny ze zdjęcia

Wrzucam zdjęcie, które przed chwilą pobrałem z ShutterStock, oczywiście na bezpłatnym koncie. I zobacz, tak wygląda ze znakiem wodnym – oryginalne, a tak bez znaku wodnego. Ściągam to zdjęcie i nie ma śladu po znaku wodnym. Jestem zszokowany jak to działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *