Opanuj sztukę przenoszenia WordPressów,
bezproblemowo dla siebie i dla klientów

Odkryj kilka prostych i skutecznych metod przenoszenia starych witryn WordPress na nowe platformy, bez zbędnego stresu i umiejetności programowania.

Jak przenieść WordPressa

/

Co znajdziesz w kursie Uwaga! Agenda kursu może być nieaktualna, bo… dodałem aktualizację.

Czego nauczysz się na tym kursie? Lekcja organizacyjna

 • Jak korzystać z tego kursu
 • Jak korzystać ze wsparcia
 • Jakie narzędzia otrzymasz

Fatalne skutki dużej liczby wtyczek

 • Jakie są konsekwencje złego zarządzania liczbą wtyczek
 • Przykład strony na Gutenbergu, która jest wolna

Domeny, subdomeny i strefy DNS

 • Strony na kilku serwerach, jak to ogarnąć
 • Poczta w innym miejscu niż strona
 • Jak instalować strony klientów przed oddaniem projektu

Jak przenieść tylko niektóre wtyczki i historyczne dane

 • Jak zmigrować tylko niezbędne dane do nowej witryny

WooCommerce. Eksport użytkowników i zamówień

 • Jak eksportować zamówienia ze sklepu
 • Jak eksportować użytkowników – pierwszy sposób

Import danych WooCommerce

 • Jak importować ustawienia sklepu
 • Jak importować zamówienia
 • Jak importować klientów

Analiza url. Nie strać SEO przy migracji [NARZĘDZIE]

 • Jak przeanalizować strukturę strony
 • Jak zaplanować migrację z uwzględnieniem SEO

Jak i po co zrobić przekierowania 301

 • Jak nie stracić pozycjonowania wypracowanego przez lata
 • Jak zrobić prawidłowe przekierowania

Prosty sposób na eksport wpisów i podstron

 • Jak importować i eksportować wpisy
 • Jak importować i eksportować strony
 • Jak przenieść media

Niezawodny sposób na przeniesienie strony

 • Jak przenieść stronę pomiędzy serwerami
 • Jak przesłać pliki na serwer

Jak zmienić page builder (Elementor, Divi) na Gutenberga (case study)

 • Jak podejść do migracji, gdy na stronie jest już page builder
 • (Premiera pod koniec maja)

Jak sprzedać migrację klientowi (case study)

 • Mój proces sprzedaży na przykładzie zlecenia za 10.620 zł
 • (Premiera pod koniec maja)

Jak łączę SSH i AI, żeby ułatwić sobie pracę

 • Jak łączyć się z serwerem SSH i wykorzystać sztuczną inteligencję do pracy
 • (Premiera pod koniec maja)

Alternatywny sposób na migrację (żadnego kopiowania czegokolwiek)

 • Poznasz najprostszy sposób na kopiowanie WordPressa
 • (Premiera pod koniec maja)
Sprawdź opinie obecnych kursantów
google

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Karolem przy tworzeniu strony internetowej. Pełen profesjonalizm. Polecam!

google

WPziomka poznałem za pośrednictwem sensownych filmów na temat Kadence na YT. Zdecydowałem się zakupić dostęp do kursu. To była dobra inwestycja chociażby ze względu na sam dostęp do pomocnej społeczności skupionej wokół kursu i wartościowe live'y. Polecam kurs Kadence.

google

Tylko dzięki kursom od Karola odczarujesz wordpressa. Jeśli do tej pory WP kojarzy Ci się z toną niepotrzebnego kodu, z wolnym ładowaniem strony i nieintuicyjny rozłożeniem miejsc do edycji komponentów i ogólnie problematyka związaną z edycją szablonu, to koniecznie uzyskaj dostęp do jego kursów. Karol chce się dzielić wiedzą, robi to w bardzo przystępnej i przyjaznej formie, a do tego rozwija i ciągle jest dostępny dla swojej społeczności! Polecam serdecznie. KL

google

Dzięki kursowi WP Ziomka wyjdzie Ci zajebista stronka. Chcesz poznać mnóstwo możliwości, do tego grono super gości? To wbijaj do kursu! Ja jestem bardzo zadowolona i czekam na więcej 😀 drugiego takiego kursu o Wordpressie w internetach nie znajdziesz. Ogromna wiedza i wsparcie na każdym kroku.

google

Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie "Kurs Gutenberg i Kadence Pro" i z pełnym przekonaniem mogę go polecić. Kurs prowadzony jest bardzo profesjonalnie, a materiały są klarowne, zrozumiałe i dobrze zorganizowane. Prowadzący kurs, Karol, wykazał się dużą kompetencją i był zawsze gotowy do pomocy, co znacząco ułatwiło proces nauki. Szczególnie warto podkreślić, że ten kurs wydaje się być jedynym tego rodzaju w Polsce, specjalizującym się w tych tematach. Dla każdego, kto chce zgłębić wiedzę o Gutenbergu i Kadence Pro, ten kurs jest absolutną koniecznością. Połączenie wiedzy teoretycznej, praktycznego zastosowania i indywidualnego wsparcia sprawia, że kurs ten jest niezwykle wartościowym doświadczeniem. Gorąco polecam! Tomasz

google

Bardzo fajny kurs. Przystępny prowadzący, który zawsze odpowie na pytania. Polecam każdemu kto chce zgłębiać tajniki Wordpress zarówno od strony technicznej jak i biznesowej.

google

Wiedza przekazywana przez Karola jest solidna, rzetelna i konkretna. I z elementami humoru 😀😀. Polecam w 100%

google

Bardzo polecam współpracę z Karolem! Ogromna wiedza na temat WordPressa i stron WWW, świetne kursy oraz mnóstwo darmowej wiedzy na różnych kanałach. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na wsparcie, jeśli gdzieś "utkniesz". Świetny kontakt, wysoka jakość obsługi i nieoceniona pomoc w różnych aspektach. Nie zastanawiaj się, jeśli potrzebujesz strony WWW, lub chcesz nauczyć się, jak taką stronę zrobić samodzielnie. 😀

google

Współpraca z Karolem to czysta przyjemność! Jako specjalistka od komunikacji z ludźmi (Customer Service Specialist i Community Manager) wiem, jakich standardów w opiece nad klientem oczekuję, a niestety często też wiem, czego mogę się realnie spodziewać. W trakcie tej współpracy moje oczekiwania zostały przebite kilkukrotnie, zawsze wiedziałam na czym stoimy, co się aktualnie dzieje i kiedy mogę spodziewać się końca prac. Kontakt na absolutną 6+! Sam efekt wdrożenia zmian na stronie też przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo polecam inwestycję w usługi Karola, to solidna firma! 🙂

google

Szkolenia Karola to prawdziwy game-changer dla każdego, kto pracuje z WordPress. Karol ma talent do wyjaśniania złożonych zagadnień w łatwy do zrozumienia sposób. Jego kursy są praktyczne, efektywne i inspirujące. Zdecydowanie polecam!

google

Z Karolem współpracuję już od dawna i to był strzał w 10! Komunikacja na wzorowym poziomie. Z każdym problemem dyskutujemy i zawsze znajdziemy rozwiązanie. Z Karolem, twoje zmartwienia na temat tego czy wtyczki są aktualne czy też sklep internetowy działa prawidłowo, odejdą w niepamięć 🙂 Podsumowując: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Nic dodać, nic ująć! Polecam!

google

Bardzo polecam! Z Karolem od lat mam przyjemność uczyć się nie tylko WordPressa, ale i wielu rozwiązań technologicznych. Ziomek, który z ogromnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę a przy okazji potrafi wprowadzić bardzo pozytywną atmosferę. Da sie lubić Karola i nauke z nim :)) Sam sprawdź z jaką pasją robi swoją robotę!

google

Uwielbiam tego gościa! Konkretnie i w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą. Wiele razy pomógł mi rozwiać wątpliwości związane z WordPressem. Doradza także jak rozwijać swój biznes. Zawsze można na niego liczyć. Za co ogromne dzięki! 🙂

google

Już od ponad roku uczę się od Karola (WPziomka 🙂 ) zarówno z kursu, jak i z darmowych materiałów i live'ów. I jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą pracy na Gutenbergu i automatyzacje w Wordpessie, to jest on jednym z moich top źródeł w tym zakresie. Dzięki Karol zarówno za wiedzę, za jej konkretne i rzeczowe przekazywanie, jak i za to, że zawsze można się do Ciebie zwrócić i uzyskać pomoc.

google

Bardzo polecam kursy Karola dla tych mniej i bardziej doświadczonych w świecie Wordpressa. Duża wiedza podana w przystępny sposób, a nawet jeżeli czegoś nie zrozumiesz to jest jak najbardziej możliwość dopytania. Prowadzący dba aby każdy kursant czuł się zaopiekowany i zdobył maksimum wiedzy.

google

Karol to prawdziwy profesjonalista i przy okazji fajny człowiek 😉 a to dziś nie takie oczywiste! Świetnie przekazuje swoją wiedzę. Rzeczowo, zrozumiałym językiem dzięki czemu łatwo i szybko łapiemy o co chodzi. Zawsze służy pomocą. Jeśli ktoś się zastanawia jak zacząć swoją przygodę z szeroko pojętym biznesem online to kursy Karola będą doskonałym wyborem. Zdecydowanie polecam!

google

Kurs prowadzony przez Karola Rolewicza na platformie wpziom.pl to absolutna perełka w świecie nauki tworzenia stron na WordPressie. Jego niezwykła ekspertyza, klarowne wyjaśnienia i praktyczne podejście sprawiły, że nawet skomplikowane zagadnienia stały się łatwe do zrozumienia. Bez wątpienia, to doskonała inwestycja w rozwijanie umiejętności z zakresu projektowania stron internetowych. Polecam z całego serca!

google

Serdecznie polecam szkolenia Karola dotyczące projektowania stron internetowych i budowania biznesu w Internecie. Karol jest konkretny i merytoryczny, nie raz służył radą na platformie dla jego społeczności, a jego komercyjne szkolenie na temat WordPress to sztos.

google

Pan Karol Rolewicz, to ogrom wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim wyczucie, czego i kiedy użyć, by miało skutek. Nie byłoby kanału "Chiny według Leszka Ślazyka", gdyby nie prowadzenie za rękę, właśnie przez pana Karola. A teraz nadszedł czas dokładania kolejnych cegiełek. Polecam bez najmniejszego wahania!

google

Karol Rolewicz opiekuje się moją stroną internetową od 2014 roku, która wówczas była blogiem osobistym, a teraz jest również wizytówką działalności. Zmiany wyglądu strony na przestrzeni lat zawsze przebiegały sprawnie i bezproblemowo, a sporadyczne usterki spowodowane przez czynniki zewnętrzne są błyskawicznie rozwiązywane. Dodatkowo doceniam możliwość omówienia z Karolem ewentualnych zmian na stronie i to, że potrafi na nie obiektywnie spojrzeć - doradzić bądź odradzić. Przez niemal 10 lat nie miałam potrzeby zmieniać ani projektanta strony, ani miejsca hostingu itp., co według mnie jest wystarczającą rekomendacją.

google

W kilkuletniej już współpracy z Karolem zawsze mogę liczyć na wspólną burzę mózgów. Pomysły Karola często wybiegają poza utarte schematy, a jego propozycje projektów spełniają się nie tylko w obecnych realiach, ale również spełniają wizje przyszłości firmy i rynku generalnie. Oferta dopasowana pod potrzeby klienta. Profesjonalna opieka techniczna, stały kontakt z klientem oraz szybka reakcja w sytuacjach awaryjnych. Szczerze polecam!

Dodatkowo otrzymasz

Checklista migracji w Notion

Dokładny, spisany proces krok po kroku, z instrukcjami, które pomogą Ci bezproblemowo przeprowadzić migrację.

Wsparcie WPziomka

Dostęp do panelu wsparcia oraz możliwość założenia nielimitowanej liczby zgłoszeń.

Dostęp do grupy wsparcia na portalu społecznościowym

Otrzymasz dożywotni dostęp do grupy wsparcia na platformie społecznościowej.

Cena kursu wzrośnie za:

  

Kurs Wyklikaj Migrację

Jak przenieść WordPressa
147 zł
Brutto
 • Szablon Notion dożywotnio
 • Grupa wsparcia dożywotnio
 • Dostęp do platformy kursowej i wszystkich aktualizacji kursu przez 1 rok
 • Nielimitowane zadawanie pytań w panelu pomocy

Kurs Wyklikaj Migrację

Jak przenieść WordPressa
147 zł 97 zł
Brutto
 • Szablon Notion
 • Dostęp do platformy kursowej i wszystkich aktualizacji kursu przez 1 rok
 • Nielimitowane zadawanie pytań w panelu pomocy

Kurs Wyklikaj Migrację

Jak przenieść WordPressa
147 zł 97 zł
Brutto
 • Szblon Notion
 • Dostęp do platformy kursowej i wszystkich aktualizacji kursu przez 1 rok
 • Nielimitowane zadawanie pytań w panelu pomocy