Hello-wpziom

Siema, jestem WPziom!

Wreszcie! Czytasz ten wpis. To znaczy, że projekt, o którym marzyłem od wielu miesięcy, ujrzał światło dzienne. Krótko opowiem Ci o czym będzie, a raczej o czym zdaje mi się, że będzie. Mam wiele pomysłów związanych WPziomkiem, ale to życie społeczność pokaże, co jest im potrzebne do rozwoju.

Jestem zdania, że nie wiemy, jaka szansa stoi za rogiem. Mam plan rozwoju i contentu na kilka najbliższych miesięcy. Doświadczenie niejednokrotnie pokazało mi, że warto plan zmieniać w trakcie jego realizacji, dlatego tymi dalekimi nie będę się dzielił.

O czym będzie na WPziom

Moja pasja to wordpress. Spędzam z wordpressem od 8 do 14 godzin dziennie. Tworzę strony dla klientów, a także dbam o to, by zarabiały. Naturalnym dla mnie jest więc to, że chciałbym z Tobą podzielić się tą wiedzą.

WPziom ma pomóc Ci w Twoim biznesie online

Moim zdaniem rozwój biznesów w Polsce pójdzie m.in. w tych dwóch kierunkach: ludzie tworzący własne marki i produkty online oraz ci, którzy im będą pomagać – wirtualne asystentki. W ogóle to ciągle spotykam się właśnie z nazwą wirtualnych asystentek, a czy czyta to jakiś wirtualny asystent? Daj znać w komentarzu.

Ponad 35% wszystkich stron w internecie w 2019 roku stoi na wordpress. To otwarte oprogramowanie, które jest rozwijane w przez miliony użytkowników. WordPressa po prostu warto znać, bo można wokół niego zbudować biznes, który pozwoli godnie żyć Tobie i Twojej rodzinie.

Właśnie dlatego powstał WPziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *