Dochodowe i bezpieczne strony na WordPress

Zapraszam Cię do świata WordPressa. Będziemy poruszać się pomiędzy marketingiem, automatyzacją, biznesem i bezpieczeństwem.

WordPress to najczęściej infekowany CMS na świecie

Pobierz darmowy ebook, aby dowiedzieć się jak zabezpieczyć swojego WordPressa przed utratą danych klientów, owoców wieloletniej pracy oraz ustrzec się wyszucenia z indexu Google z powodu infekcji na stronie.

5 kroków do bezpiecznego WordPressa [home] (#10)

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Ad21 sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu wpziom.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Opinie klientów

Co mówią o współpracy moi klienci

Przez 8 lat w biznesie poznałem mnóstwo fantastycznych osób. Oto opinie kilku z nich, wymieniana firma Ad21 to Agencja Marketingowa, w której wraz z zespołem wspieramy biznesy naszych klientów.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Indywidualne podejście, bezpośredni kontakt oraz pełen profesjonalizm wyróżnia Ad21 spośród pozostałych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych. Końcowy efekt prac nad moją stroną firmową przeszedł moje oczekiwania. Gorąco polecam!!!

Ewelina MielewczykZespół muzyczny Music Masters

Gorąco polecam współpracę z Ad21! Karol jest przemiły, cierpliwy, dostępny 24/7 i potrafi rozwiązać każdy problem. Zakodował stronę, którą zaprojektowałam graficznie w niełatwy do przełożenia na język informatyczny sposób. Witryna zdecydowanie zwiększyła zainteresowanie klientów. Ogromne dzięki i życzę kolejnych udanych projektów!

Agata GarsteckaSzkoła Językowa Change

Firma Ad21, a konkretniej pan Karol tworzył dla nas firmową stronę internetową. Nasza współpraca była bardzo udana, a najbardziej cenimy w niej: dyspozycyjność, kreatywność, szybkie odpowiadanie na uwagi, bardzo duże zaangażowanie w powierzony projekt.

Bardzo dużym atutem było konsultowanie na bieżąco każdego etapu oraz słuchanie naszych sugestii i realizację próśb według według oczekiwań.
Śmiało mogę polecić usługi firmy Ad21 wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera przy tworzeniu stron internetowych.

Paulina BrzozowskaGravpol Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z Ad21. Podczas tworzenia strony wszystkie szczegóły były ze mną na bieżąco omawiane, ewentualne zmiany szybko wprowadzane, a firma zawsze miała czas, by odpowiedzieć na moje pytania.
Wykonanie projektu: efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania pod każdym względem. Ad21 wykazało się ogromną kreatywnością oraz poczuciem estetyki.
Podsumowując: pełen profesjonalizm. Jestem pewna, że będziemy kontynuować współpracę. 5 gwiazdek jak najbardziej zasłużonych, szczerze polecam.

Katarzyna MuszyńskaSzkoła Języka Angielskiego Stacja Język
Wiedza ze świata WordPressa i marketingu

Ostatnie wpisy na blogu

Skontaktujmy się

Napisz śmiało